787-481-905 kontakt@vollare.net

Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty klimatycznej zgodnie z aktualnie obowiązującymi
  stawkami w gminie Darłowo.
 4. W celach meldunkowych każda osoba zobowiązania jest przedstawić ważny dokument tożsamości (dowód osobisty; legitymację szkolą)
 5. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości  30 % ogólnej kwoty zamówienia, zadatek należy przelać na rachunek bankowy w ciągu trzech dni. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
 6. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
 7. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00.
 8. Prosimy o zamykanie wejścia do obiektu na klucz. Gości korzystających z parkingu prosimy o zamykanie na noc bramy wjazdowej na teren posesji.
 9. Prosimy o niepalenie papierosów oraz nieużywanie otwartego ognia na terenie całego domu (w szczególności w pokojach).
 10. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, zakręcenia wody oraz wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 11. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko w wyjątkowych sytuacjach, za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 12. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 20 złotych.
 13. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 14. Osoby zakłócające spokój i porządek w obiekcie mogą być usunięte bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
 15. Na terenie obiektu zabronione jest rozpalania grilla oraz ogniska poza miejscem do tego wyznaczonym, osoba rozpalająca grilla lub ognisko zobowiązana jest również do zagaszenia go i nadzorowania podczas palenia.
 16. Na terenie obiektu zabronione jest pozostawianie dzieci poniżej 12 roku życia bez opieki osoby dorosłej
 17. Przed skorzystaniem z basenu należy zapoznać się z regulaminem basenu
 18. Dzieci do lat 15 mogą korzystać z basenu tylko pod opieką dorosłych.
 19. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 20. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 21. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
 22. W związku z segregowaniem odpadów na terenie naszego domu prosimy o nie wrzucanie do ogólnych pojemników szkła, plastików oraz puszek, gdyż ustawione są na posesji specjalne pojemniki z napisami szkło, plastik, puszki do których prosimy wrzucać te surowce.
 23. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia